ZAJĘCIA DLA DZIECI

Dziecięcy uśmiech jest dla nas najważniejszy! Taniec to nasza pasja i tą miłość do tańca przekazujemy naszym tancerkom i tancerzom. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, pozwala nam doskonale realizować ich potrzeby. Program zajęć dostosowujemy do wieku i umiejętności dzieci. Przyjazna atmosfera, wykwalifikowani instruktorzy i dużo tańca czeka na dzieci podczas zajęć w Szkole Tańca Jazz Point.
taneczna gimnastyka dla smyka

TANECZNA GIMNASTYKA
DLA SMYKA

Zajęcia dedykowane najmłodszym dzieciom w wieku od 2 do 4 lat. Podczas zajęć dzieci stawiają swoje pierwsze taneczne i gimnastyczne kroki. Dzieci uczą się nowych elementów przede wszystkim poprzez zabawę. Na zajęciach nie zabraknie również śpiewania, elementów rytmiki czy zadań aktorskich. 

balet

BALET

Balet to widowisko taneczne odbywające się na scenie oparte na technice tańca klasycznego. Dlatego też baletem potocznie nazywamy zajęcia z tańca klasycznego. Technika tańca klasycznego to fundament każdego stylu tańca. Lekcja tańca klasycznego oparta jest na stałej konstrukcji, co uczy dzieci dyscypliny. Balet kształtuje gibkość, koordynację ruchową, pamięć ruchową a także postawę ciała. Zajęcia z tańca klasycznego są dla wszystkich, jednak szczególnie pokochają je małe księżniczki, które marzą o różowych, tiulowych spódniczkach i płynnych, lekkich ruchach tanecznych.

taniec jazzowy

TANIEC JAZZOWY

Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Podczas tych zajęć na pewno nie zabraknie pięknych choreografii. Podczas regularnych zajęć dzieci będą kształtowały m.in. gibkość (rozciągnięcie), pamięć i koordynację ruchową, równowagę. Na zajęciach wprowadzane są również elementy zajęć teatralnych.

AKROBATYKA

Akrobatyka to zajęcia dla dzieci podczas których nauczą się stania na głowie, stania na rękach, przerzutów bokiem a także innych figur gimnastycznych. Na zajęciach zwracamy szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Podczas regularnych zajęć dzieci będą kształtowały m.in. gibkość (rozciągnięcie), siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową.

Wolne miejsca na zajęciach dla dzieci

  • Taneczna gimnastyka dla smyka
  • Taniec jazzowy 5+
  • Balet
  • Taniec jazzowy 8+
  • Akrobatyka

Zacznij swoją taneczną przygodę W szkole tańca Jazz Point!