ZAJĘCIA DLA DZIECI

Dziecięcy uśmiech jest dla nas najważniejszy! Taniec to nasza pasja i tą miłość do tańca przekazujemy naszym tancerkom i tancerzom. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, pozwala nam doskonale realizować ich potrzeby. Znajdziecie u nas baby balet, balet dla dzieci, akrobatykę, taneczną gimnastykę dla smyka oraz taniec jazzowy dla dzieci i młodzieży. Program zajęć dostosowujemy do wieku i umiejętności dzieci.
Przyjazna atmosfera, wykwalifikowani instruktorzy i dużo tańca czekają na dzieci i młodzież podczas zajęć w Szkole Tańca Jazz Point. 
tanecznagimnastyka

TANECZNA GIMNASTYKA
DLA SMYKA

Zajęcia taneczne dedykowane najmłodszym dzieciom w wieku od 2 do 4 lat. Podczas zajęć dzieci stawiają swoje pierwsze taneczne i gimnastyczne kroki. Dzieci uczą się nowych elementów przede wszystkim poprzez zabawę. Zajęcia taneczne dla najmłodszych są różnorodne, pełne radości i kolorów. Na zajęciach nie zabraknie również śpiewania, elementów rytmiki czy prostych zadań aktorskich. 

Nasze grupy:
Taneczna gimnastyka dla smyka | środa 16:00
Taneczna gimnastyka dla smyka | środa 16:45

BABY BALET

Baby Balet to zajęcia dla najmłodszych dzieci od 3 do 4 lat, podczas  , których dzieci wprowadzane są do świata tańca klasycznego poprzez zabawę. Lekcja tańca klasycznego oparta jest na stałej konstrukcji, co uczy dzieci dyscypliny. Balet kształtuje gibkość, koordynację ruchową, pamięć ruchową a także postawę ciała. Baby balet to dobry fundament dla wszystkich dzieci, jednak szczególnie pokochają go małe księżniczki, które marzą o różowych, tiulowych spódniczkach i płynnych, lekkich ruchach tanecznych.

Nasze grupy:
Baby Balet | poniedziałek 16:00
Baby Balet | piątek 17:15

BALET

Balet to widowisko taneczne odbywające się na scenie oparte na technice tańca klasycznego. Dlatego też, baletem potocznie nazywamy zajęcia z tańca klasycznego. Technika tańca klasycznego to fundament każdego stylu tańca. Lekcja tańca klasycznego dla dzieci oparta jest na stałej konstrukcji, co uczy dzieci dyscypliny. Balet kształtuje gibkość, koordynację ruchową, pamięć ruchową a także postawę ciała. Zajęcia z tańca klasycznego są dla wszystkich, jednak szczególnie pokochają je małe księżniczki, które marzą o różowych, tiulowych spódniczkach i płynnych, lekkich ruchach tanecznych.

Nasze grupy:
Balet | poniedziałek i środa 17:30

AKROBATYKA

Akrobatyka to zajęcia dla dzieci podczas których nauczą się stania na głowie, stania na rękach, przerzutów bokiem a także innych figur gimnastycznych. Na zajęciach zwracamy szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Podczas regularnych zajęć dzieci będą kształtowały m.in. gibkość (rozciągnięcie), siłę, wytrzymałość czy koordynację ruchową. W Szkole Tańca Jazz Point uważamy, że podczas ćwiczeń gimnastycznych bardzo ważne jest bezpieczeństwo i dużą uwagę zwracamy na to, by obciążenia były adekwatne do wieku i możliwości motorycznych dzieci.

Nasze grupy:
Akrobatyka 5-8 lat | wtorek i czwartek 16:45
Akrobatyka 7+ (kontynuacja) | wtorek i czwartek 17:30

TANIEC JAZZOWY

Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Podczas tych zajęć na pewno nie zabraknie pięknych choreografii. Regularne zajęcia wpłyną na kształtowanie się takich cech motorycznych jak: gibkość (rozciągnięcie), pamięć i koordynację ruchową, równowagę. Na zajęciach wprowadzane są również elementy zajęć teatralnych.

Nasze grupy:
Taniec jazzowy dla dzieci 5-8 lat | poniedziałek 16:45
Taniec jazzowy dla dzieci 7-11 lat | wtorek 15:45
Taniec jazzowy dla młodzieży 12-16 lat | piątek 19:00
Grupy turniejowe :
JAZZ POINT MINIKIDS (5-8 lat)
JAZZ POINT KIDS (9-12 lat)

NASZE GRUPY TURNIEJOWE

Taniec sam w sobie to już prawdziwa przygoda, pełna pięknych emocji!
A gdyby tak dodać do niej szczyptę turniejowej adrenaliny, nutę fantastycznie brzmiących oklasków od widzów,
magię teatralnej sceny czy czas spędzony na profesjonalnych treningach? 
Wtedy otrzymamy istną mieszankę wybuchową!
Tego możecie spodziewać się dołączając do naszych grup turniejowych.
 Przygoda, którą rozpoczniecie zostanie z Wami na całe życie, z nami spełnicie swoje marzenia!
Dołącz do naszych grup turniejowych już dziś !

JAZZ POINT MINIKIDS

Trenerka: Joanna Gralińska

JAZZ POINT MINIKIDS to grupa, która będzie poznawać technikę tańca jazzowego. Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Dla grup turniejowych przewidujemy 3 obowiązkowe treningi w tygodniu, których celem będzie nauka choreografii i przygotowanie dzieci do występów, turniejów itd. 

JAZZ POINT KIDS

Trenerka: Helena Hajkowicz

JAZZ POINT KIDS to grupa, która będzie poznawać technikę tańca jazzowego. Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Dla grup turniejowych przewidujemy 3 obowiązkowe treningi w tygodniu, których celem będzie nauka choreografii i przygotowanie dzieci do występów, turniejów itd.

Zacznij swoją taneczną przygodę W szkole tańca Jazz Point!