Życie staje się lepsze
kiedy tańczysz

Dlatego w naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim zajęcia taneczne!
Jednak miłośnicy innych form ruchu również znajdą tutaj coś dla siebie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zajęć.
Projekt bez tytułu

NASZE ZAJĘCIA

Taneczna Gimnastyka
dla Smyka

*trwa nabór do grupy*

Akrobatyka

*trwa nabór do grupy*

Taniec jazzowy


*trwa nabór do grup*

Joga

*trwa nabór do grupy*

Balet

*trwa nabór do grupy*

Aktywna Mama

*trwa nabór do grupy*

taneczna gimnastyka dla smyka

TANECZNA GIMNASTYKA
DLA SMYKA

PONIEDZIAŁEK
GODZ. 16.45-17.30

Zajęcia dedykowane najmłodszym dzieciom w wieku od 2 do 4 lat. Podczas zajęć dzieci stawiają swoje pierwsze taneczne i gimnastyczne kroki. Dzieci uczą się nowych elementów przede wszystkim poprzez zabawę. Na zajęciach nie zabraknie również śpiewania, elementów rytmiki czy zadań aktorskich. 

balet

BALET

WTOREK I CZWARTEK
GODZ. 17.00-18.00

Balet to widowisko taneczne odbywające się na scenie oparte na technice tańca klasycznego. Dlatego też baletem potocznie nazywamy zajęcia z tańca klasycznego. Technika tańca klasycznego to fundament każdego stylu tańca. Lekcja tańca klasycznego oparta jest na stałej konstrukcji, co uczy dzieci dyscypliny. Balet kształtuje gibkość, koordynację ruchową, pamięć ruchową a także postawę ciała. Zajęcia z tańca klasycznego są dla wszystkich, jednak szczególnie pokochają je małe księżniczki, które marzą o różowych, tiulowych spódniczkach i płynnych, lekkich ruchach tanecznych.

taniec jazzowy

TANIEC JAZZOWY

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA
GODZ. 18.30-19.30
(5-8 lat)
WTOREK I CZWARTEK
GODZ. 18.00-19.00
(8+ lat)

Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Podczas tych zajęć na pewno nie zabraknie pięknych choreografii. Podczas regularnych zajęć dzieci będą kształtowały m.in. gibkość (rozciągnięcie), pamięć i koordynację ruchową, równowagę. Na zajęciach wprowadzane są również elementy zajęć teatralnych.

AKROBATYKA

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA
GODZ. 17.30-18.30

Akrobatyka to zajęcia dla dzieci podczas których nauczą się stania na głowie, stania na rękach, przerzutów bokiem a także innych figur gimnastycznych. Na zajęciach zwracamy szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Podczas regularnych zajęć dzieci będą kształtowały m.in. gibkość (rozciągnięcie), siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową.

Zacznij swoją taneczną przygodę W szkole tańca Jazz Point!